Ana Sayfa İnsan Kaynakları İletişim
 
 
Hakkımızda

hakkımızda

 

2002 yılında kurulan şirketimizin merkezi Kocaeli’dedir. Lojistik açıdan ülkemizin pek çok iline yakın veya kolay ulaşımdan dolayı merkez olarak Kocaeli ili seçilmiştir. Aynı zamanda Kocaeli, İstanbul’dan sonra ülkemizin en gelişmiş sanayi sektörüne sahiptir. Bununla birlikte, sunulan hizmetler hem ulusal hem de uluslararası boyutta gerçekleştirilmektedir. Bu nedenle fiziki konum, kısıtlayıcı bir unsur değildir.

Kuruluş yılından itibaren, hizmet verdiğimiz tüm müşterilerimiz bizden memnun kalmıştır. Organizasyonların, yönetici ve çalışanlarının gelişimini ve kritik değişim süreçlerini başlatan projelerimizde bugüne dek hiçbir olumsuz geri bildiri alınmamıştır. Bunun nedenleri şunlardır;

Sonuç odaklı yaklaşım; bizden ister eğitim hizmeti ister danışmanlık hizmeti veya araştırma hizmeti alın, aldığınız bu hizmet mutlaka firmanızın ve organizasyonunuzun iş sonuçlarına olumlu yansır. Oluşturulan bu değer ölçülebilir, takip edilebilir. Bize göre, hedefe ulaşmanızı sağlamayan hiçbir çalışmanın veya projenin değeri yoktur.

Tam ve bütüncül hizmet; konusunda çok kapsamlı olarak hem teorik hem de uygulama tecrübesine sahip uzman danışman ve eğitmenlerimiz, “yenilikçi”, “çok kapsamlı ve risk esaslı çözüm önerileri”, “esnek” ve “hedef odaklı” hizmetler sunarlar.

Yüksek yetkinlikte uzmanlar ve eğitmenler; Çözümünü aradığınız sorunlarda öğrenmek,  araştırmak ve en önemlisi tecrübe etmekle zaman kaybına veya maddi kayba uğrayacağınız konularda size, konusunda uzman danışmanlarımız ve eğitmenlerimiz hizmet verir.

Profesyonel yöntemler; Çalışmalarımızı, belirli bir plana bağlı olarak, kritik başarı faktörleri tanımlanarak, şirket-müşteri ve çalışan-yönetici ilişkileri hassasiyetle dikkate alınarak gizlilik ilkesine uygun olarak gerçekleştiririz. Bu yöntem ve yaklaşımların bizim için olduğu kadar, sizin için de önemli olduğuna inanmaktayız.

 
 
Kurumsal
Kalite Politikamız
Ekibimiz
Basında Biz
İnsan Kaynakları
 
LL2II Kapanış Konferansı, İstanbul, 5-6 Ekim 2017
09.10.2017
LL2II Projesi Final Konferansı
02.10.2017
 
Ana Sayfa İnsan Kaynakları İletişim   CRM Mail
Web Tasarım & Hosting
Atak Teknoloji